Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta r...?

Pánové, mám dotaz: včera v Ládví jsem viděl na prodej krajtu a teď nevím, ale zdá se mi že tam měl prodejce napsáno reinhartova. Nic takového mi ani google nanašel. Byla celá stočena do "balonu" jako regiuska, barva tmavěhnědá a kresba v ostínech hnědé až zlaté! Lituji toho že jsem jí nevzal, ale chtěl jsem si nejdřív připravit zazemí.

Jo je to ona, i to smotání, já vím krokodýle že to není asi nejsnadnější chovanec, navíc co jsem teď zjistil tak odchov téměř nemožný, ale proto jsem ji nekoupil, nebyl jsem si jistej jestli tomu jsem schopen vytvořit odpovídající podmínky, ale had se mi úžasně líbí, připravím zázemí a jdu do něj.Jak jsem si přečetl teď článek dopor. halapremkem jdu do nich, nepřipadá mi složité udělat jim vhodné podmínky,a i bez odchovu jsou prostě nádherné.

Ne že bych znala všechny hady světa...

Tak to buď klidná, ty nezná nikdo;-), dovolím si tvrdit, že dokonce neexistuje nikdo, kdo by ti z hlavy řek třeba jenom všechny rody, kterých je několik set a o druzích ani nemluvím (+- 3000 druhů). Snad jedině nějaký "geniálně postižený rain man", který si pomatuje všechno, co si přečte:-D, ovšem otázkou je, jestli by je vůbec byl schopný všechny dohledat;-). A navíc každou chvíli někdo nějakého nového popíše, přejmenuje atd., takže počet není vlastně jasný a konečný.
P.S.: Ale Calabaria reinhardti samozřejmě znám:-D

no jasně krokodýle, ale pro nás věčné laiky je takový objev zážitek! Ne teď ale vážně, já myslel nejdřív když jsem ji v tom Ládví viděl v tom "balonovém" smotku typyckém pro regiusky že je to regiuska, a tak čtu, no a není,navíc to byl jeden z mála hadů co byl volně v otevřené krabičce, navíc dospělý kus. A právě proto že jsem neměl ani tucha co to potřebuje, jsem ji nekoupil, jinak mně móóc zaujala. Teď po přečtení pár článků si myslím že chov není tak složitý, schválně říkám chov, ne odchov, ale jsou to zvláštní hadíci.

krokodýl,to máš pravdu,ale za 1850,-a v zoopetu jí mají za 1400,-.Asi si ten dotyčný chtěl celkem dost vydělat:-/.Jinak 1850,-...to je krásná cena za to zvíře, které se tolik nevidí akorát jsem to srovnal se zoopetem a těch 450,-tam je;-).Jinak proti ceně nic nemám:puff:.tak a du na pivo:beer::-D.

zoopet je vetší obchodník a vozí ve velkém a odněj kupují další obchodníči ti si něco přihodí a máš ze 1400 hned 1850 když jsem si chtěl pořídit calabarii před 15 roky tak je měl gejza dunay za 5000 kus tak těch 1400 v součastnosti mě mile překvapilo jak mě stále překvapuje že se na trhu objeví desítky kusú vzácných zvířat v dospělé velikosti a plno lidí přemíšlí jestli je to odchov nebo dovoz zrovna calabarie co snáší par vajíček a nevím jestli je udělali američani ale myslím že ani oni neupěli ,a pokud někdo má na stole 10-15 regiusek a ktomu další několik druhú zvířat rúzného stáří tak o tom že je to jeho odchov mě asi nepřesvědčí. ješte k těm cenám- nabízeli mě zrovna jmenované regiusky po 400 stovkách jestli jich vezmu 50 když víc tak pujdou ještě níž tak si to přeberte