Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hadek

ahoj to sem zase ja kamarad by chtel hada a ja se vas chci zeptat jaky par hadů a jeden had ktery bude mit tak neco vic jak metr a stacilo by jim terárium bud 120-50-70 nebo 90-70-100 a ktere by pro ne bylo lepsi jo a chtel by nejakeho zivorodeho dekuji za odpoved

nevím jestli je chamík vhodný...hlavně to není mazlíček, má rád taky svůj klid.Ve zverimexech se pohybuje od 900 až po X tisíc,podle velikosti,ale ze zverimexu bych ho asi nebrala...nemají tam většinou dobré podmínky a na zvířeti se to může časem projevit...lepší je od chovatele, máš většinou jistotu, že je zvíře v pořádku a cena je přijatelnější.

Myslíš že na hogy má tenhle vychcánek kterému se nelíbí támmhle to a ono peníze? Pochybuji, navíc hogové se moc snadno nemnoží;-). A pokud chce zvíře ze zverimexu taky asi moc chovatelské sklony mít nebude. Chameleoni jsou krásní, zajímaví, nevšední živočichové, v mém chovu taky jsou ale absolutně se nedají srovnat s péčí o hady! Potřebují neustále hlídání vitamínů, velkou nádrž, spoustu větví, zeleně......... Niní jsou i cenově méně dostupnější než bývali, prostě absolutně nejsou vhodní pro někoho takového. Jo a opravdu nejsou živorodí takže asi nic co?