Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekko grossmanni

Ahoj,mám doma páreček Gekko grossmanni(mramorovaný),Když už jsem konečně zjistila správný název(na burze je pán prodával jako gekko marmorata,tak jsem na internetu o nich nenašla vůbec žádné informace o chovu.Jen že jsou z Vietnamu,dorůstají 20cm a na nějakých německých stránkách jsem rozluštila teplotu a vlhkost.Poraďte mi prosím aspoň nějakou literaturu dostupnou na trhu a hlavně v češtině.Nemůžu fakt nic najít.Mám je měsíc a už se mi svlékají,žerou i pijí normálně.Tak asi nic špatně nedělám.Ale chci ať jim nechybí nic...děkuji;-)

No ja spis myslim ze se vsichni v tichosti divi ze sjis je koupila a nic o nich nevis
No ale vazne, vim o jednom cloveku ktery je prodava, tak kdybys jsi mu treba napsala
tak ti treba strucne poradi. Je to solidni chlap. Ja tu ale nechci primo uverejnovat jeho adresu ale poradim ze treba hledej na ifaune

Prostě se mi moc líbili,byl to náhodný kup a úplný začátečník taky nejsem abych je měla v krabici od banánú:-p.Jak jsem dojela domů tak jsem začala hledat informace o chovu a ono nic.Proto se ptám tady aby se měli co možná nejlíp.Ale díky za tip,mrknu tam.