Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zbarvení očí

Mám otázku ohledně mojí amelanky. Ma klasické zabarvení očí, ale v duhovce má na obou očích černou část.Je to vada, nebo vzácnost? Předem děkuji za odpovědi.

Toto se mi stává u blizzardů vždy po delší době co se nesvlékli se jkim toto udělá jedná se o špínu tedy aspoň v mém případě. Dokud jsem je choval na ubrouskách tak se to nestávalo a tedka co je mam na bukových štěpkách je to tady, ale vždy je to spíše před svlekem, takže to určitě nemusí vadit a když se svlékne tak bude mít normální oči. To je moje zkušenost s tímto jevem.