Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Příčiny smrti vašich hadů

zdravím,

všimla jsem si, že hodně hadařů má zkušenosti s úmrtím svých miláčků, vím že to není zrovna nejpříjemnější téma, ale napadlo mě zda se o tyto zkušenosti nechcete podělit. mě zatím žádný had nezemřel a velice se obávám dne kdy se tak stane, pevně doufám že nikdy, ale vím, že se tak může stát a to i bez odpovědnosti chovatele. pokud nějaké zkušenosti máte, pište co bylo příčinou smrti, jak jste se popř. poučili atd. atd. velmi mě to zajímá, díky vám

přeji hezký den i týden :-D

to lukeeee- Zdarec, měl jsem zato, že ti uhynulo mládě guttaty. Samozřejmě ten úhyn mě mrzí, chtělo to ihned po aplikaci důkladně osprchovat. Problém zřejmě byl v tom, že zmiňované mládě guttaty bylo před svlekem (což jsem nevěděl), tak došlo k proniknutí účinné látky starou kůží a následné dlouhodobé expozici účinné látky, která nemohla být smyta vodou a k nevyhnutelnému konci:-/