Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitis Arietans

Zdravím
mam takovej problem z mim triletym samce porad mi leze po prednim skle uz to na nem pozoruju delsi dobu a porad sem neprisel na jakoukoliv pricinu vubec nevim cim to muze byt nebo proc to dela. Dela to ikdyz je nazranej, ukryty tam mam dva teplotu mezi 28-31stupni a dela to skoro meustale jestli s timhle mate nekdo zkusenosti nebo vite co s tim tak poradte.
dik.

Ahoj něco podobnýho mi dělal hrozna když jsem mu vyčistil terárko chemikáliemi.Ten smrad mu vadil a proto se takto lepil na sklo , jako by chtěl utýct...:.(Nemáš uvnitř něco co by mu mohlo vadit?Co máš pod hadem?Jakou tam máš vlhkost?;-)

Vypadá to, že se mu něco nezdá a chce od toho utéct. Nezměnilo se něco v terárku nebo okolo něj těsně před tím než s tím začal? A jsou poblíž i jiný hadi? Chovaj se taky jinak než jindy? Střílím od boku, ale není poblíž samička a nechce se pářit?

To ti dela stale nebo jenom v urcity denni dobe?
No muze to byt i tou teplotou...podle toho odkud pochazi. Ta moje zasadne lezi v nejchladnejsi strane terka. Kolem 22st akorat pres noc si na nakou dobu vleze na topnej sutr. Muze taky jit o nakej stres...otresy, nakej pach. Nebo jestli mas pobliz nekde samici, tak je mozny, ze se chce parit... nebo je holt takovej aktivista:)

Ano chovam ho spolecne z dvoletou samickou takze je to docela mozny...jinak se v terarku nezmenilo nic, jelikoz jsou z Ghany a¨jiz udavana teplota v terku je relativni tak si myslim ze teploutou to taky nebude. Nejblizsi soused je akorad Regiuska a podle me na to nema vliv.