Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výpadek proudu

Mám v inkubátoru vejce obsolety, k líhnutí má dojít po neděli-52den, na středu ale u nás ohlásili vypnutí el. proudu od 7,30 do 15,30. Vejce to asi nepřežijí, nebo jo? můžu je odvézt ke známým na ten jeden den, ale převoz a manipulace, možná i podchlazení jak dlouho vydrží?

Ještě je tu možnost jak si teplo "nabrat do kapsy";-). Pokud se ti podaří sehnat takový ty gelový polštářky co je uvnitř plíšek, kterým se lupne a ono to začne hřát (asi na 40°C)a pak ho hodíš do vody v inkubátoru, která se od toho ohřeje:puff:.
Regenerace se pak provádí tak, že ten polštářek vaříš ve vodě, dokud vnitřek opět nezkapalní.

U obsolet bych to vůbec neřešil.Jak píšou ostatni,teploty v přírodě klesaji i pod 20°C a vejce se zdárně vyvíjeji.Párkrát se mi už taky stalo,že jsem neopatrností vypnul topeni v inkubátoru a přišel jsem na to až druhý den.Nic se nestalo a mládata se v pořádku líhla.Přeju hodně štěstí;-)