Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Manipulace - "vypousteni"

Zdravim
Jak vypoustite hady zpet do terarka? Odlovit (hak za hlavu a rukou), do pytliku nacpat, z pytliku vyndat, to vsechno uz zvladam docela v pohode, ale pri vraceni do terarka mam furt takovej divnej pocit ze to nemam uplne pod kontrolou. Dik za tip...

Tak mě by zajímalo prč mi had najednou ,,nevěří".Mám ho od miminka(první svlek)a brávala jsem ho do rukou jednou týdně.I když jsem chtěla víc ať může v klidu trávit a růst.Teď už má rok a půl.V roce po mě vystartoval,ale asi spinkal a lekl se.Nyní ale při otevření terárka dělá esíčko,a už mu moc nevěřím.Výpady nedělá,očichává si mě a když ho chci jemně podebrat tak se drží zuby nehty všeho co tam má.Takže ho násilím netahám a nechám ho být.Ale přeci jen jednou za měsíc potřebuji ho vytáhnout ven a udělat komplet úklid.Poraďte mi jak na něj.Je možné že mu voním jinak než dřív když se mě nebál?Nikdy jsem mu neublížila;-),násilím nevytahovala,léky nepíchala...prostě nic.