Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bodlinaté myši jako potrava pro hady???

Rád bych slyšel vaše názory jestli krmit Bodlinatkami nebo ne? Vedle myší a mastomyší chovám také bodlinatky, a nějak se mi moc namnožily a tak mě napadlo s nimi nakrmit hady.Slyšel jsem, že někdo s nimi krmí ale někdo od toho odrazuje.Tak jsem na vážkách :puff: radši si nechám poradit

za 200 kč? já moje kluky koupil před nějakýma dvěma rokama za 35 kč, v Kroměřížském zveráči je mají za 70kč... jinak s tím zkrmováním nevím...bodlinky těchto myšek umí být fest ostré, ale tak málokterý had polyká větší kořist odzadu... když ji nechytne za zadek kde je těch ostrých bodlin nejvíc tak si myslím že je to ok...ale hlavně bych si dával pozor ať si nezapichne bodlinu do patra... v přírodě je to ale vcelku dobrá obrana ty bodlinky, a většina predátorů toho nechá,zkusit to však můžeš a uvidíš :-)

Taky se přidávám k dotazu jak je zabijete??? Já jsem jednu myš musela zabít, tak jsem jí udusila, ale ještě týden se mi o tom zdálo :-[ Vůbec si nedokážu představit že bych jí měla klepnout paličkou nebo tak něco. Není krom té paličky nějaká osvědčená technika na zabití, bez toho aniž by se ta potrava tolik trápila???

nechcem byt sadista,,ale had je vyzsie v potrvinovom rebricku:-Dja vylusne krmim zivou potravou,,nech si ju had trochu ponahana:-)ale chorych mysi sa zbavujem tak ze zoberem kamen a klepnem ich po hlave alebo chitim za chvist a plesknem o zem,,,ale je to strasny pohlad zase pozrat na mysku ako umiera:.(:.(:.(