Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská

Zdravím, měl bych jeden dotaz: Mám Agamy kočičinské a přesně nevím jejich pohlaví. Ale ta jedna má břicho, jako kdyby měla prasknout a ted mi začala komplet celý spodek terárka prohrabávat. Mám tam písek a dělá pěkné díry. Copak to může být, chce snad klást vajíčka? A copak bych měl udělat? Díky
Změna předmětu, původně: Agama Kočičinská (halapremek)

loading...

Zdravím, nechci zbytečně zakládat nové vlákno, takže...
Chtěl bych se optat zdejších chovatelů tohoto druhu na nějakou kvalitní literaturu v angličtině. Nemůžu nic kloudnýho splašit, pouze dvoudolarový brožury od Vosjoliho (nic proti nim).
Díky.

Hojky :)

Green Water Dragons, Sailfin Lizards and Basilisks (General Care and Maintenance of Series) by Philippe De Vosjoli
Anoles, Basilisks and Water Dragons : A Complete Pet Care Manual (More Complete Pet Owner's Manuals) by Richard D. Bartlett, Patricia P. Bartlett (Contributor)

No už právě jednu máme. Zůstala u našeho veta na klinice, protože má vykloubený obě zadní (pravděpodobně od narození). Majitel ji chtěl nechat utratit, ale doktorovi se jí zželelo a tak skončila u nás. Projíždím amazon, ale o "kočičákách" toho teda fakt moc nejni. :))