Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dnešní "nadílka"

Prosím o radu zkušenějšího chovatele. Dnes nám naše tříletá užovka červená nakladla 21 vajíček ! Napoprvé rekordmanka:-) Zatím mám vajíčka v mističce postavené ve vodě 28st. teplé, ale dočetla jsem se, že by měly být ve vlhkém substrátu nebo ve vermikulitu, což netuším co je. Mám substrát- kokosový, mám perlit, mám stelivo pro kočky,... Je možno z něčeho udělat "lože pro vajíčka"? Teď leží na sobě a asi to není to nejlepší. Děkuji za odpověď.

teď taky čekám vajíčka a podle všeho co se kdekoli dočteš, tak i pro tebe je nejjednodušší použít vermikulit, koupíš ho kdekoli v lepším krámku anebo i na netu, standardní lidová cena je 25 kč za litr, ale jám ho našla v jednom net.krámku za 16. jinak hodně štěstí