Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agresivita hroznýšů

Dobrý den, jestli to tu už někdy bylo tak se předem omlouvám.Mám dva dospělé samce Hroznýšu královských.Vše bylo v pohodě a od včera kdykoliv otevřu terárko tak na mě útočí.Nažraní jsou.Před chvíly jsem jim chtěl vyměnit vodu a ten o něco menší po mě přímo vyjel.Chtěl bych se tedy zeptat co dělám špatně?čím to je?Napadlo mě jestli teď třeba není období páření nebo podobně.Díky za vaše názory a rady.

moje hroznýška je poslední dobou taky dost nesvá, a takovou ji opravdu neznám, dnes mi dokonce orazila své krásné velké ostré zoubky do mého palce :-| "lítá" po terárku je stále nenažraná, stále číhá a připadá mi nervózní, je taková splašená pojančená dělá prudké pohyby, a to žádné změny nenastaly, ani vůně ani změna v teráriu nic, pouze počasí se změnilo :puff: takže to dávám za vinu počasí a nejspíš se jí bouří hormony:) snad se to brzy ustálí...