Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cim oznacit mladatka kvuli identifikaci?

Takovy asi hloupy dotaz :-) - netusite cim by slo nejak rozumne oznacit agamí novorozenatka? (konkretne prcci agamy vousate) Jde o to ze potrebjeme nejak rozeznat ktere je ktere, aby jsme pozali jestli zere. Zatim co jsem hedal tak nekdo doporucuje na ocasek znacky barevnym lakem na nehty, nevim jestli je to OK, ale zatim jsem je tim oznacil (kod z carek/tecek aby byly rozeznatelne.) Pokud neco pouzivate nebo vite o necem vhodnem - lepsim nez ten lak na nehty - ( u nej jsem si ne zrovna jist nezavadnost :?::?::?: ) budu vdecen za rady. ;) Musi to byt neco co se nesetre, bude dobre videt a vydrzi napr. po oroseni...

Jde spis o celkove odliseni jednotlivyvh jedincu, i kdyz primarne kvuli krmeni. Mrnat neni zas tolik, ted 7 + 1 nove a cekam ze v nejblizsich dnech dalsich max. 12 (prvni z dalsi snusky vylezlo pred par hodinami :-) ) Budou zvlast po skupinkach v 3 "školkách", a takhle si jen odskrtavam na papir " - - zralo, -. zralo.".

Vsimnul jsem si na ruznych webech chovatelu ze si je taky znaci barvami na ocascich, ale prave nevim co pouzivaji, co vydrzi a neublizi...