Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lepidlo na dlazbu

Zdravim,prosim o radu nevim zda muzu jiz cele pripravene pozadi prilepit primo na sklo lepidlem na dlazbu jimz bylo vytvorene samotne pozadi (s polystyrenem samzr.)mam strach aby mi to nespadlo.je to flexibilni jednoslozkove vodeodolne lepidlo na dlazvu -DLAZBULEP.nechce se mi puzivat silikon.

Pro rozzureny teaporadnaky: Ano precetl jsem si zalozku "nez polozite dotaz".Ano pouzil sem oného magickeho ramecku "ledat" ale nenasel sem nic co by vyresilo muj problem, tak prosim neukamenovat;-) Dekuji za jakekoli reakce ci napady.

Dobre dik:-| toho sem se obaval:-D jde o to ze kdybych to potom chtel nekdy sundat tak ta zadni stena asi bude uz nepouzitelna, nebo je nejaky zpusob jak ze skla sundat zbytky silikonu?
V nejakem jinem vlakne sem cet ze bych moh pouzit univerzalni silikon kdyz to bude vlastne schovany a neprijde do styku s podnajemnikama (zabky).mam preci jen pouzit akvarijni nebo muzu i tenhle?
Jeste jednou dekuju.