Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video - různé dokumenty

Jelikož nějaké dokumenty o želvách zde již ke stažení jsou, dostal jsem nápad podělit se s ostatními i o svoji sbírku nemálo video dokumentů, týkajících se různých zvířat jako například hadů a podobně. Je to různorodá směsice více méně získaná z internetu. Jazyk se dokument od dokumentu liší, většinou je to angličtina, ale jsou na skladě i dokumenty v češtině, slovenštině atd. Uploadovat videa budu postupně, jak čas dovolí a pokud to půjde, na free server, kde nejsou žádné čekací lhůty a není třeba nic rozbalovat. Kdyby někdo měl nějaký zajímavý dokument, taky rád získám nový materiál;-)

Dovolím si tedy začít s prvním:

Jde o dokument Kobry - Oběti jedu (Victims of Venom)
Jazyk: Angličtina (titulky jsou napevno ve filmu)
640 x 480, Délka: 0:47:12, Velikost: 358 Mb

Kobry - Oběti jedu (Victims of Venom).avi

Přeji příjemnou zábavu:-)

To je ale pak jenom zbytečný příspěvek. Pokud mu chci pomoc, tak mu pomůžu, pokud ne, tak nic nepíšu. To že to nemůže najít pod názvem, pod kterým to vysílal převzaté nějaký kanál , neznamená, že musí být líný nebo hloupý:).