Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jemensky

dobrej, mam dotaz vcera snesla holka vajicka, vyndal jsem je dal do vermikulitu, maji se nejak orosit od toho pisku nebo oschnou a opada ten pisek sam, uz z jedne strany osychaj, nesmej oschnout?? co?

Potřebuji drobet poradit,pokud mohu poprosit...
Dnes (7.6.08) mi samice od cca 12:30 do teď (tj.14:40) klade stále vajička,do připravené sklenice co měla v terárku,vše probíhá tak jak má,připravila si chodbičku atd.Můj dotaz se týká toho,zda když bych ji viděla už mimo kladeniště,a vajíčka by byli zahrabaný,zda je mohu odebrat a umístit do inkubátoru,či je mám nechat v té sklenici tak jak jsou a odinkubovat tam.Anebo je mám ještě nechat v terárku s tím,že třeba by samice kladla druhý den,nebo večer?Anebo...Zda mám vajíčka z té sklenice odebrat a vrátit zpátky sklenici bez vajíček.
Jde mi o to,abych ty vajíčka při přenosu nějak nepromáčkla nebo tak něco,to bych nechtěla.
Snad jsem to naspala dobře,ty moje dotazy.
Díky všem za odpovědi