Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka sedlatá-kousnutí

Dobrý den,Prosím Vás mám dotaz.
Bolí to když vás kousne korálovka S.?Jaký je to pocit? Mám mládě 50cm a zatím pomne ještě nevyjela a pořád zdrhá až když ji vytáhnu tak je v klidu.Děkuji R. Novák
Změna předmětu, původně: Kálovka sedlatá-kousnutí (halapremek)

Kousnutíčko od takového prcka nejde označit ani jako kousance natož razítko;-). POkud nejsi nějáká ,,slečínka´´ tak to ani neucítíš než si zvykneš je to třeba o tom leknutí z nečekaného výpadu. Jestli chceš poznat pokousání od hada zvu tě k mne ]:)]:).