Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ještěr

Sceloporus variabilis
Leguán co na něj říkáte??na netu sem nic moc nenasel nejaké rady prosím ohledně terária atd.... vždyt to znate...

Oplurus cuvieri
Leguán. nebo ten....nevím jakeho menšího ještěra(max. 50 cm)

myslím si, že by jsi si měl prohledat net, nebo i přes vyhledávání tuto poradnu, případně si zajít do knihkupectví a pročíst literaturu. Pak si udělat nějaký seznam vyvolených, které myslíš, že bys chtěl či zvládl,pak ti tu spousta lidí napíše zda je to vhodné pro začátečníka či různé vychytávky z praxe, ale takhle se vaří z vody.......;-)