Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kudlanka - poradte s výběrem

Zdravim. Chtel bych braskovi koupit kudlanku. Jenze v tech se naprosto nevyznam a nevim jaky druh by byl vhodny. Loni mel asi 5ks Mantis Religiosa. Byl s nimi spokojen. Ale zmena je zivot ;-) takze poradite nejakou zajimavou nenarocnou kudlanku? :)predem diky za doporuceni :-D

Malinko poopravím krokodýla - úplná mláďata je dobré krmit často, klidně každý den (pokud nejsou kolem svleku).
U kudlanek prakticky nehrozí problémy s překrmováním, žerou dokud můžou a nijak jim to neškodí. Naopak pokud v mládí žerou málo, celkem logicky málo vyrostou.
Jinak třeba dospělý samec téměř nežere, přesto žije docela dlouho. Naopak samice v dospělosti žere téměř pořád, vydrží klidně i rok, samci tak půl až třičtvrtě roku.