Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmeni holaty, mladaty

Zdravim Vsechny ,
Mam jednoduchou otazku. Nejak se mi zacali premnozovat piskomilove, a napadla me jestli je muzu davat na skrm pro Pythona regiuse. Minuly mesic kdyz byli holatka tak jsem to vyzkousel a normalne je zrali. S usmrcenim si nejak poradili, ale otazku mam nasledujici. Rodice Piskomilu krmim zeleninou a smesma pro hlodavce s vitaminy a pod. Ale napadla me otazka. Budou mit piskomilove /po mesici velci jako mys/dostatek vitamu abych nemusel regiusky dovitaminovavat ???. Pri krmeni mysma je podavani vitaminu zbytecne jak jsem se docetl, ale v piskomilech asi moc vitaminu po mesici nebude kdyz teprve ve trech tydnech zacinaji zrat samotni. Tak co?? Vitaminy ano nebo ne?? Diky za kazdy nazor a radu. :-)
[mod]Změna předmětu, původně: Krmeni Holaty, mladaty (VH)[/mod]

No o navykovosti vim sve .... Max zere jenom mysi a potkana si ani nevsimne a Alex ten si zase nevsima mysi a z potkana je uplne hotovy...:-D
Ted je naucim na piskomila a bude to doufam potom ok..
Jinak vsem dekuju za nazory a rady ... Vazim si vas, zkusenych chovatelu.Treba taky jednou budu moci poradit ostatnim..:-)