Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křeček džungarsky

mam prosbu memu kreckovi se objevila bloulicka na boku a radci sem s nim zasla k verecinari a vtahli mu s toho krev a rekli ze to bude v poradku a za tyden se mu objevila znova a zase sme tam zali a od ty doby mu uz nezmizela a ma ji tam porad kupovali jsme ho jako maleho a mame ho 4 mesice dekuji za radu

Jak říká Marta-je tu jistá pravděpodobnost nádoru, křečci (asi nejčastěji džungaráci) opravdu trpí na nádory, ale pokud mu ta boule nepřekáží v jeho "běžném" životě, tak bych to možná nechala být. I kdyby to veterinář určil jako nádor, tak ti dá na výběr: buď ho necháš uspat nebo necháš křečka žít. Ve většině případu si toho ti křečci ani nevšimnou, že na sobě mají něco navíc....