Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Australské krajty

Dobrý den,tentokrát vznáším dotaz na Australské krajty.
1)Jaké jsou v ČR k dostání?
2)Jaká je přibližná cena?
3)Jaký je chov?
Opravdu vám budu velmi vděčný a předčasně vám posílám dík......

Dasta

Ještě poslední dotaz!Právě mám volné terárium (dXvXh)70X50X50.Jakého vhodného australského hada(popřípadě ještěra)by bylo (bez ohledu na rod)vhodné?V dospělosti by mohl mít k dispozici terárium o velikost:110X80X80.Tedy shrnu to:
1)kdyby to byl neobvyklý druh tak kde ho sehnat a způsob chovu
2)v jaké cenové relaci se pohybuje
3)Jen z Austrálie a oceánie
4)tak do 2-3m a nejedovatého!::)
Pokud by nebyly odpovědi tak když-tak založím vlákno...
Děkuji za odpovědi!
Dasta
____________________________________________

Doprčic studujte trochu. V profilu máš napsáno, že se specializuješ na australské plazy a tady se budeš ptát jakého dát do terka. Samostudium se poslední dobou úplně vytratilo. To je zbytečných otázek, které se dají na webu sehnat. O spilotách toho na webu málo není. Chtělo by to víc číst, než psát.