Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská - potrava

Dobrý den,
chtěla bych poradit. Nedávno jsem si koupila páreček Agam kočičínských. Jako potravu jim dávám cvrčky,žížaly,červny(moučné),ale mohou agamy jíst i brouky z louky:)(střevlík,tesařík atd.)?
Děkuji za radu
Změna předmětu, původně: Agama kočičínská (halapremek)
Změna kategorie, původně: Začínáme (halapremek)

jen využiju vlákno: Zkoušel jsem to tu najít ale nenašel. Kamarád říkal že si koupil ve veráči agamu kočičinskou a tam mu řekli ať ji krmí 1x týdně. Dává jí 1x týdně 7 cvrčků. Není to málo? U hadů takovou prodlevu chápu, ale tohle se mě zdá strašně málo ::). Nezjišťuju to pro kamaráda, ale pro sebe.