Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno E.Tiaratum-liahnutie vajicok

ahojte,,,:-)neviete ako vyzeraju vajicka tejto strasilky tesne pred narodenim???lebo ten co mi ich poslal vravel ze sa mi uz vyliahnu a su to 2 tyzdne:-/povedal ze do 3 dni,,ze uz aj tak meskaju,,,inak vajicka su na lignoceli vlhkom na ktorm je molitan a tam su poukladane vajicka,,,maju izbovu teplotu.niektore su do biela a druhe zasa do cierna,,,,takze neviem kedy sa vyliahnu.
PETER:))

Nu, dle mých zkušeností vajíčka vypadají stále stejně, prostě jednoho dnenajdeš mimina :puff: Jinak se mi líhnuly někdy po 6 měsících, někdy po 9 (nejsem si těma měsícema 100% jistej, prostě za dlouho!)....trpělivost! Když jsem je před několika rokama choval, měl jsem to načtený, teď už mi senilita brání psát recentní údaje, ale má se to to zhruba tak, že některá vejce přezimují, některá nee. Tudíž doba inkubace je různá.