Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stari

Zdravim, chtela bych zjistit zhruba stari moji Klobasky( krajta kralovska). Dostala sem ji v listopadu (2007) k narozeninam. Pritel se bohuzel nezeptal na stari. Dnes meri kolem 80cm (nevim presne) a vazi 360g (koncem brezna to bylo 300g).
Z pocatku sem ji krmila jednou tydne/jednu mys. Nedavno sem to ale zmenila na jednou za dva tydny/dve mysi (bile).
Rekla bych, ze hlady netrpi, pribira krasne, ale i tak bych si chtela byt jista, zda ji krmim spravne a kdy mnozstvi potravy zvetsit?

Dalsi vec, co mi lezi na srdce je ta, ze bydlim v USA a za rok planuju navrat domu a Klobasku chci s sebou. Ma s timto nekdo zkusennost?

Dekuju

Terária pro plazy se vyrábějí s dvířky s boku také proto, že plazy stresuje když se nad nimi člověk sklání,bere je do ruky, a mění vodu, zatímco když se s nimi manipuluje ze strany, tak je to tolik nestresuje. A to nemluvím o dostatečném větrání které bys měla mít na dvou stranách terárka, což v akva nemí možné.