Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hubený had

zdravím, tak sem přišla k hadovi ... je to necelé dva metry dlouhý hroznýš, ale je šíleně hubený. Odmítá a nebo nemůže sám žrát. Dřív prý bez problémů. Je asi 9 let starý.
Naposledy sem do něj narvala deset myšek - což je jak prd, ale zase lepší než nic.
Jenže sem myslela, že potkana bych do něj asi nenarvala - abych mu neublížila ....
Máte někdo radu co s ním ? Co do něj nacpat ? Hlodavce je tu problém schánět a nacpat do něj maso z kuřete je asi blbost co ? Nebo rozmixovat maso + nějaký vitamín a sondou ?
Jinak na žádnou nemoc nevypadá .... teď je svlečený a kůže nádherná, ale nebyla vcelku.
Jen odmítá potravu a je fest hubenej. Co s ním ??????? Teplo v terárku samo má ...
Dík za rady ....

Souhlasím s tebou, ale to že není svlečka v celku není v pořádku. Jestli při svléhání kůži svléká už po kouscích chybí mu nějakej vitamín a možná málo rosíš terárko, ale pro jistotu kup ve zverimexu vitamín NutriMix a holata kterýma ho krmíš je do něj obal, ale zeptej se nebo si přečti dávkování vitamínu. To je asi vše jak ti mohu pomoci ;-)