Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bazilišek zelený - snůška

Zdravim! Dneska mi snesla baziliscice vajicka, 11 kousku, 2 jsou asi neoplozeny, zbytek vypada moc pekne. Problem je ze nemam zrovna vermikulit, tak sem vajicka inkuboval do lignocelu..Mate s lignocelem nejaky zkusenosti na inkubaci vajec? Mam to radsi po vikendu predelat do vermikulitu?
Mno a jeste druha vec.. uz driv jsem tady psal o neuspesnem lihnuti bazilisku, kdy se plne vyvinuta mladata nedostala z vajicek..tehdy jsem inkuboval pri 31°C , nyni tam mam nastavenych 28,5-29°C, tak jsme zvedavy jestli to bude lepsi. Prilozil jsme obrazek provizorni "lihne" . NEvite jestli muze zpusobit problem, ze lihen je takrka zavzdusnena, neprobiha zadna cirkulace vzduchu? Nechci zase dopadnout jak s minulou snuskou, tak proto se takhle ptam:) Diky moc za rady!

odkaz:
http://img61.imageshack.us/img61/2010/dsc02356nm0.j pg

[http://img529.imageshack.us/img529/8920/snkabazilie kxm0.jpg]Tak jsem se dnes dočkal svojí první snůšky u bazilišků zelených. Je jich jedenáct,a pravděpodobně ty dvě zleva nahoře jsou neoplozené. jinak bych řekl, že ostatní jsou OK. Teplotu v ikubátoru mám 28 - 29 st. Tak doufám, že vše proběhne bez problémů.