Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem patentky a jak je servirovat poradte:(

:-)mam maly dotaz, chtela bych se zepta jak servirovat vodni zelve patentky? dnes sem ji je koupila poprve a byl to problem..nechala sem je rozmrznout a oni se uplne roztekli takze nesli dat do ruky a ani do pinzety. ve vode hned klesnou takze si jich zelva nevsimne, zabori se do kamenu a je po nich...prosim poradte

diky za vsechny normalni rady

To je zajímavý, mně mražený patentky plavou;-), hodím pár kousků na hladinu a želvy nebo třeba čolci z toho okusují nebo tahají ty rozmrzlé na krajích. Ale používal jsem je jen málo u malinkých mláďat, takže už zkušenosti "vyprchaly":-D. Choval jsem většinu "akva" zvířat bez substrátu na dně (nebo jen pár kamenů a rostlin), takže, co napadalo na dno v pohodě dovysbírali.

aha..to je divny a jak si jim to tam daval? pockal si az to nebude tak zmrly ahodil tam tu kosku a ona se tam rozpustila? to asi ne ze jo?:-[ me se roztekla a pak tam hodim par kousku a ty rychle klesnou nez je zelva stihne zaznamenat..takze tam zkusimdat tu kostku, aspon bude mit co ohlodavat..i kdyz nevim no..:-|