Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žloutkový váček

zdravím..kamarád měl letos první odchov bazilišků páskovaných...doba inkubace trvala 54dní při teplotě 25stupnů.mlade se dostalo ven ale hned zahynulo.nemelo ale zatažený žloutkový váček chci se zeptat jestli by to nemohla byt příčina úmrtí..??musí mít vylíhlé mládě vaček zatažený.???díkes moc ;-)

bazilisky neznam ale tim to myslim nebude. U vousatek se nam lihnou nektere mladata i s celkem velkym zloutkovym vackem - nechavame je v inkubatoru do dalsiho dne na navlhcenem papirovem ubrousku aby ho trochu stravili, jsou jinak normalne vitalni jako ty co se rodi s uz prakticky vstrebanym.