Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převož želvy

ahoj vsichni chtela bych se zeptat - ¨mam vodní asi 8 mesicni zelvu a chtela bych ji prevest do venkovniho vybehu který jsem postavila na chatě, bylo by to na prodloužený víkendy a asi na tejden o prazdninach. ve zverácči mi řekli, že mojí hodinovou cestu autem vydrží, že jí mám dát mokrou vatu, hadr a že by to měla zvládnout. jenže lidem ve zverimexu z vlastní zkušenosti něvěřim tak bych se chtěla zeptat i na váš názor.
díky za všechny rady a názory

Ahoj, neviem nakolko sa lisi preprava vodnej a suchozemskej korytnacky, ale ja som tu svoju (suchozemsku) prepravovala v krabici od topanok, kde mala trochu zeme a hooodne travy. Prepravovala som ju cca 2 hodiny autom, ked som si ju viezla od chovatelky domov.