Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem geneticka vada ?

vcera sem si koupila tydeni mlade uzovky cervene a az dnes sem si vsimla 2 hrbolku,jakoby na pateri. Cim to muze byt zpusobeno? Mel by to byt samec a mam ji na chov. Tak pokud bude mit v budoucnu mlade, muzou mit tyto problemy taky. Popř. sem z Brna a nevim kde tu sehnat veterinare, ktery by mi ji prohledl. Diky za pomoc Radka

Souhlas s JaBula a Krokodýlem. Je to tak. Bohužel, právě u Elaphe guttata jsem vloni měla 3 hrbolkatá mláďata, to díky tomu, že se mi v létě přehřál inkubátor (teď už je na lepším místě). Mláďata jsem darovala jako mazlíky pro postižené děti a upozornila jsem vedoucího, že nejsou do chovu vhodní, jinak bych je taky utratila.
Nechte si ji na mazlení, a do chovu kupte radši novou.