Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto ještěrkovec...

Potřebuju poradit.. Mám už měsíc ještěrkovce velkého,nechala jsem si poslat dva ale jeden mi kvůkli nespolehlivosti drah a denímu zpoždění zemřel..ten druhý byl dobrý,okamžitě po příjezdu snědl banán...to je jediné co z ovoce a zeleniny sní,jinak žere vrčky a červy.. asi poslední týden se začal chovad divně,pořád jen leží v úkrytu a k žrádlu se musí přemlouvat a dlouho nutit...netušíte někdo čím to může být? Díky za odpověd,Zuza

chjo,když chceš s něčím poradit,je třeba dodat dostatek informací ! Především odkud jsou(odchov/import),stáří,velikost,stav.pak detailní podminky chovu a tak podobně,čim víc info,im větší šance že ti někdo odpoví smysluplně. neni zač ;-)