Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co je to za žábu?

Takze mam tu foku zaby, kterou jsem "potkal" v Liberci u prehrady.
A me by zajimalo, co to je za žábu a jestli se u nas volne v prirode vyskytuje, popripade neco o ni
Diky

tohle se stalo u nas ve skole, proto to sem davam a taky me na koleji vykradli :) ale nic si neodnesl, jen spolubydli monitor a klavesnici se kteryma vyskocil z okna, ale poranil si kotnik a zustal tam lezet az do prijezdu policie a pak ho odvezla zachranka, fakt BLB!!!