Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdrhli mi potkani

Zdravim vas lidičky,sehnal jsem si dvě uplně nadherny,ochočeny potkani samičky na chov-měl jsem je asi tyden,ale dnes rano jsem je vytahl a čistil jsem jim bejvak-jsou klidny,tak u mě v pohodě leželi,ale potom zblikli kocoura,ktereho ja teda vubec neviděl-a jsou fuč! :-( Vletěli mi pod garaž... Nema s tim někdo nějakou zkušenost,jak je chytit? Moc ružově to teda nevidim... Co myslite...? Diky

Tak a jsem teď docela v šoku!!! ::) normalně ta jedna samička se teď po setměni sama vratila ke svemu bejvaku kde je chovam a obchazela to kolem dokola-tak jsem po ni hned skočil a mam ji :-D Tak ještě tu druhou,ale ta byla o něco divočejši-zkusim teda nechat pootevřeny viko od jejich bejvaku a uvidim rano... Ale mam z toho radost a zaroveň jsem z toho pěkně vykulenej-to bych od potkana totiž vubec nečekal :))

Diky Ritchi :-) a a a už je mam oba dva! :-D v noci jsem lital s baterkou jako pošuk,ale vyplatilo se :-D Vratil se i ten druhej-normalně ve dvě rano jsem ho načapal,jak se chce sam dostat k ostatnim do bejvaku,tak jsem mu jenom pomohl-asi jsou na sebe hooooodně moc zvykly :)) jinak si to fakt vysvětlit neumim! :-) A ještě jednou vam děkuji za rady... ;-)