Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co Vam dava teraristika.

Chtel bych navazat "pokec" NA TEMA "co Vam dava teraristika". Nedavno byl na navsteve u me kolega z prace. Kdyz uvidel "priserky" v terariich, radne se do me pustil. Snad to take znate: "co na tom vidis?", "na co ti to je", "to je hnusny" atd..... Tohle me navedlo trochu pokecat s Vami. Co dava teraristika me, Vam..... Ja to presne ani neumim popsat, co vlastne dava teraristika me, ale delam ji 15 let a jednoduse bych to u me napsal tak, ze me to plni necim "euforickym", neco......... proste ji mam rad. Jednoduse me to zpolklo, ........... KDO NEPROZIJE, NEPOCHOPI. Myslim, ze to je nejak ve me v Nas vsech. Proste je to tam !!!

No,Já také rád pozoruju tak agama žere švaby/cvčka,nebo jak želvy běhají a zkoumají terárium:-)
Teraristika je prostě NÁDHERNÝ KONÍČEK:puff:Já začal s teraristikou v deseti letech a dodnes mě to drží:-p
Taky se podotýkám s komentářemi typu:"Ježiši kriste co to je?","to se nehejbe co na tm vydíš??"atd...atd....:-/:-/