Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chov cvrčků

Potřebovala bych poradit, mám mládě chameleona jemenského a krmím jej cvrčkama přiměřeně velkýma. Jenže ti velcí mi vždycky zbydou,tak mě napadlo že bych je mohla chovat a třeba by se mi rozmnožili,jenže o tom nic nevím. Ty velké cvrčky jsem zatím pouštěla na zahradu, přežijí vůbec na svobodě? Budu moc vděčná když mi řeknete co a jak. Předem děkuji

Asi se zpátky vrátím ke kupování,protože těm cvrččím miminům se to musí často čistit,mají tam svinčík po dvou dnech a celkem se špatně přendávají když mají pár milimetrů. Ke všemu můj chamík si vybírá jen ty největší,už okřídlené,o jiné nemá zájem. Ta síť na hmyz jde i koupit? A kde?

Zdravím. K lovu hmyzu na zahradě používám síťku na ryby. Má sice obdelníkový tvar asi 15x25 cm, ale jde mi to s ní celkem dobře. Dobře se s ní chytají i koníci - místo smýkání na ně síťku naklopím a koník většinou vyskočí nahoru a je v síťce. Prodávají je v každé akvaristice a stojí asi 35 až 40 kč. Jo a s těma cvrčkama se to nemusí s tou čistotou zas tak přehánět. Pokud jim tam nic neplesniví, tak je přendávám tak dvakrát za jejich život a jsou v pohodě. Mám je ale mimo obytné místnosti - od podzimu do jara v práci v kotelně. No a přes léto v neobydlené místnosti našeho domku.