Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčinská - jak ji dávat nažrat?

zdravim mám novou agamku 3 měsíce má má j druhý den asi toho moc nesežrala koupil jsem ji ve zverimexu kde žralo uplně v klidu daval jsem ji cvrčky posipané vitaminama ani jednoho s nechytla zatím tak sem uvažoval jestli ji nemám dat mrtvé nebo a všude se píše že má žrát každy den a když sem ji to daval z lžicky tak zavirala oči a to sem někde čet že nechce tak bych chtěl poradit přesně jak ji krmit aby žrala???dik
Změna předmětu, původně: agama kočičinská jak ji davat nažrat (halapremek)
Změna kategorie, původně: Agama vousatá (halapremek)

zmena prostredi - stres = nemusi hned zrat. Nechat ji rozkoukat, pokud je v poradku zacne si chytat sama treba za den - dva. Mrtve zrat nejspis vubec nebude. Muj nazor = pokud je v dobre kondici tak nijak nenutit,- 1-2 dni bez krmeni ji neublizi. Hlavne nijak zbytecne nestresovat, nesahat do terarka atd. a az se zklidni veme/chytne si.