Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co to běhá v kuchyni?

Ahoj, vzhledem k tomu, že jsem u nás v kuchyni už našel 5 těhle kousků v průběhu minulého týdne, tak bych se chtěl zeptat zda-li někdo nevíte co je to zač a kde se mohli vzít? Jinak bydlím v klasickým paneláku. Díky za tip ;) m.

[http://img378.imageshack.us/img378/2690/mravenecbq8 .jpg]

no hochu to bude nejspíš myrmica runignodis v mravencích se vyznám mám jich doma habaděj a tenhle druch mám a je to myrmica runignodis vzhled stejná a velikost totéž a lignipéerda to není 100% :puff: tá měří až 2cm a nejmenší připade je 15mm takžel igniperdy ani nahodou jen je to královna a né dělnice ty maj kolem 4-5mm a keálovna má 7-8mm