Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nachlazený potkan

Zdravím :-). Moje megie nechce už měsíc žrát :-( a tak tu čeká na zkrmení potkánek. Chudák se asi dost nachladil (pořád pšika a "chrchle"). Jak mu mám pomoct od nachlazení? Můžou se mu dát v nějakém hodně malém množství leky pro lidi? Nechci aby se trápil před smrtí ]:(

Nachladnutie to nemusí bit možno to je z prašných pilín, ak je prechladnutý tak daj do toho čaju trochu medu. Kroko úplne s tebou súhlasím za týžden takto ,,klepnem" cca 50 potkanov a je to jeden z najlepších sposobov ako usmrtit potkana = jedna rana a je po všedkom :x: