Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nachlazený potkan

Zdravím :-). Moje megie nechce už měsíc žrát :-( a tak tu čeká na zkrmení potkánek. Chudák se asi dost nachladil (pořád pšika a "chrchle"). Jak mu mám pomoct od nachlazení? Můžou se mu dát v nějakém hodně malém množství leky pro lidi? Nechci aby se trápil před smrtí ]:(

navíc ten had je o mnoho primitivnější tvor.. fakt se nedivim,že sou války a podobný zvěrstva, když muže někdo tak chytré zvíře unlátit o futra,tak, že neskutečně trpí a pak ho hodit zvířeti,který celej život jen leží a tráví a ani o mrtvého potkana nejeví zájem..fakt lidi jsou čm dál tím chytřejší rasa..to je neskutečný, kam až blbost sahá, kdyby jí aspoň netrpěli jiní.

Zas jeden co spal dneska v knihovně a proto je tak chytrej. Terarista se holt musí s tou troškou brutality srovnat. navíc až budu umírat tak budu rád když mnou někdo bouchne o to futro protože to budu mít rychlé a bezbolestné. Dobrou chut až si zítra dáš k obědu řízek z prasátka nebo kravičky, neb ty umírají bezbolestně:-) Ale ty jseš asi vegan.

ayhuasca:

když muže někdo tak chytré zvíře unlátit o futra,tak, že neskutečně trpí

Tak drastické to vůbec být nemusí, potkany zabíjím pravidelně ve větším množství a když má člověk praxi, tak je to jen jeden úder, okamžité omráčení a během velmi krátké chvíle smrt. Utrpení minimální. Nikdo přece netrápí zvířátka rád... Věř, že to pro potkana je mnohem menší utrpení než ho dávat hadovi živého. Ještě lepší by jistě bylo použití CO2, ale to je u běžného chovatele a malého počtu hlodavců poněkud složité řešení.

a pak ho hodit zvířeti,který celej život jen leží a tráví a ani o mrtvého potkana nejeví zájem..

Bohužel hadi něco taky žrát musí a mrkev jim nejede...;-)

ja par let potkany chovam(ne na krmeni:) ) a obcas uz se stalo ze se nachladil to psikani a na chrchlani nemusi byt vzdy jen nachlazeni... ja podaval cajik a obcas i teple jablko:) ale z pravidla pokud jde o nachlazeni myslim ze se ztoho sam vyhrabe:)

Nachladnutie to nemusí bit možno to je z prašných pilín, ak je prechladnutý tak daj do toho čaju trochu medu. Kroko úplne s tebou súhlasím za týžden takto ,,klepnem" cca 50 potkanov a je to jeden z najlepších sposobov ako usmrtit potkana = jedna rana a je po všedkom :x: