Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem první terarium

Dobrý den, chtěla bych si pořídit terarium, ale nemůžu se rozhodnout mezi chameleonem jemenským a kuňkou východní. S čím myslíte že bych měla začít_ Co je jednodušší na chov? Moc děkuji za odpověď.

Nedivte se, že dostáváte samé nesmyslné odpovědi, ta otázka si o ně přímo koleduje. Je to srovnatelné s dotazem, zda si pořídit morče nebo kočku, stejně diametrálně se liší i nároky a výbava pro kuňku či chameleóna. Na chov je samozřejmě mnohem jednodušší kuňka, chameleóni se zase při mnohonásobně větším a lépe vybaveném teráriu celkem ochotně rozmnožují a pro většinu lidí jsou mnohem atraktivnější. Musíte sama zvážit své možnosti i schopnosti a rozhodnout se podle nich.