Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlhkost v inkubátoru

Zdravím všechny!Potřeboval bych poradit jakou vlhkost mám udržovat v inkubátoru pro vajička Chameleona Jemenského.Ať hledám jak hledám nemůžu tuhle informaci najít.Předem dík za odpovědi!

Tak dnes konečně nakladla vajíčka.Vůbec nechápu jak se do ní těch 31 vajíček vešlo.Žádné není splasklé nebo propadlé takže by mělo být vše v pořádku,nebo se mýlím?Teplotu udržuji na 28,5 stupně a vlhkost 90% tak snad se zadaří!:-)