Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlhkost v inkubátoru

Zdravím všechny!Potřeboval bych poradit jakou vlhkost mám udržovat v inkubátoru pro vajička Chameleona Jemenského.Ať hledám jak hledám nemůžu tuhle informaci najít.Předem dík za odpovědi!

V inkubátoru vajíčka uložíme do vlhkého rašeliníku nebo vermikulitu s denní teplotou 29-30°C a nočním poklesem na 23-24°C. Důležité je chránit vajíčka před úkapy srážející se vody na víku inkubátoru. Mláďata se líhnou mezi 180-210 dnem inkubace. Jak jsem již dříve poznamenal, je potřeba u mláďat udržovat větší vlhkost a to nejméně 70%.

Více zde - 27

Tak dnes konečně nakladla vajíčka.Vůbec nechápu jak se do ní těch 31 vajíček vešlo.Žádné není splasklé nebo propadlé takže by mělo být vše v pořádku,nebo se mýlím?Teplotu udržuji na 28,5 stupně a vlhkost 90% tak snad se zadaří!:-)