Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rohatka

zdravím vespolek, dlouho jsme choval různé druhy chameleonů a teď bych chtěl změnu. Nejvíce mě zaujala tahle žabička. Bohužel jsme nenašle nic moc o jejím chovu, vždy to bylo stručné a nic moc říkající. Nemohl by mi někdo poradit a hlavně třeba napsat, jestli je pro začínajícího žabochovatele vhodná:-[

lidicky prosim ja dneskaj videla ve zveraku takove zviratko..bylo to jako zaba...takove zlute to bylo, vypasene, nafukle, tlapky to melo jako zaba..nevim co to bylo , byloi to v akvarku...co by to mohlo byt? jen sem to tak letmo zahlidla a nemuzu na to prestat myslet:-x