Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Společný chov rozdílně velikých Hroznýšů

Tak jsem se asi zblaznil! Ale letos za prašulky našetřene na dovču shanim mladou hroznyši albinku :-D sice mě přitelkyně zabije ]:) ale to neva. A teď už k te otazečce-mohl bych tu albinku (samozřejmě až po měsični karanteně) uplně bez obav dat k mym zhruba o metr většim Hroznum? Nebo by v tom byl nějaky problem??? Zrovna u Hroznu si totiž myslim že by to mělo byt v poho ale nejsem si vuuubec jist tak se radši ptam Vas zkušenějšich...? ;-) Protože bych o ni opravdu nerad přišel! :-/ Diky ;-)

Já bych zase dal hady dohromady vklidu. Můj hrozňa (15 měs., cca 120cm, 1,5 kg) už 14 měs. v pohodě sdílí terárko s korálovkou (2 roky, cca 70cm, 0,0000 kg:-)) Samože při krmení je dělím, ale hned jak se třeba korálovka naobjedvá hrozňa jde za ní a to je ještě určitě cítit "myšákovinou". Taky není problém vidět Goliáša spinkat zavrtanyho v Davidovi (tak se mojí drobci jmenujou)

Tak a už mam doma jeden nepřibuzny pareček pidi-albinku :-) a ještě jsem se zadlužil! :-D Jinak co se tyče těch hrubek,tak taky určo někdy nějakou udělam :-p Ale např. človiček ktery děla pravopisne chyby a z češtiny prolezal vždy jen s odřenyma ušima muže byt o dost lepši chovatel než nějaka mrtě vyštudovana hlava :!:;-)