Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varan stepní

Dobrý den,
pořídil jsem si Varana stepního, samozřejmě s průkazem Cites. Chtěl bych se informovat, jak postupovat dále, při jeho přeregistraci na mé jméno? Případně, zda-li je jeho registrace zpoplatněna...

Děkuji za opdpověď
Petr K.

Vykašli se na ty cesky chytroliny, tady mas stranku kde je prubeh jak muze vypadat rust sava. I kdyz pravdou je a musis s tim proste pocitat - zavisi hodne na zradle,svetle a prostoru (terariu). Me navic prislo ze kolem 35 cisel snad nerostl a najednou hup - a ma 60...

http://sm.vaskos.com/phorum/read.php?f=5&i=2535&t=2 535

A jestli chces poradny infa - tak proste musis na zahranicni stranky - u nas je malo lidi s hodne rozdilnyma zkusenostma.
Upraveno - jde to i kulturněji (halapremek)