Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťovina

Ahojky mám takový problém ...
Terária si stavím sám, ale nemůžu nikde sehnat tu kovovou síťovinu na zakrytí některých otvorů v teráriu, ketré slouží jako větrání.
Už jsem snad shněl všude a asi špatně.
Neví někdo kde bych opatřil tuto kovovou síťovinu??
Tu nylonovou prostě cvrčci prožerou .... Děkuji Moc za ohasy.:-)

Díky všem za účast a ohlasy na toto téma.
Myslím,že to bylo téma celkem k dobru pro všechny kutily a tímto bych toto téma již uzavřel. :-D
Tak nám šem držím palce, aby nám toho krmení co nejméně unikalo z terárií a necvrkalo po bytě ::)
Takže všem teraristům hodně zdaru při realizaci svých teráriía chovu mazlíčků :))