Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťovina

Ahojky mám takový problém ...
Terária si stavím sám, ale nemůžu nikde sehnat tu kovovou síťovinu na zakrytí některých otvorů v teráriu, ketré slouží jako větrání.
Už jsem snad shněl všude a asi špatně.
Neví někdo kde bych opatřil tuto kovovou síťovinu??
Tu nylonovou prostě cvrčci prožerou .... Děkuji Moc za ohasy.:-)

Ahoj,

záleží odkud jsi - dokud jsem bydlel v Praze kupoval jsem na Praze 10 tahokov - je to nerezocel, takže solidní. Teď mám ještě zásoby a pak si asi nechám poslat:-) Když zadáš do vyhledávače "tahokov" případně "tahokov praha", vyjede ti odkaz přímo na ně, v dolních Měcholupech. Strýček google to jistí;-):-p

Děkuji za kontakt na dodavatele:-)
Myslím, že pásovinu používat určitě nebudu, neboť mi to příjde jako příšerný nesmysl to dělat tak krkolomě. :-(
Taky si myslím, že výsledek nebude tak efektní a to bez urážky kohokoliv na adresu jeho zručnosti. A to včetně mě :-D
Prostě preferuju síťovinu a hledám zdroj :-)

Ono je to celkem zajímavé. Teraristika by měla být naším koníčkem od začátku až do konce. Takže asi každý z nás ,hlavně v začátku kdy se musel člověk spoléhat na pár korunek které od rodičů dostal, měl největší radost z terária, které si sám slepil, sám vytvořil ventilaci a světlo ze staré lampičky. Estetický dojem ponecháme ale určitě jsme si mysleli že nikdo hezčí terárium nemá. Dnes si řekneme je to moc pracné a asi by to vypadalo špatně. NECHCI se tím nikoho dotknout to opravdu ne. Osobně jsem již polovinu terárií vyměnil za kupované (mám jen půlená terária která mi nokdo nechce za přijatelnou cenu vyrobit) a když lepím tak si tahokov také koupím ale je to zajímavé jak se člověku hodnoty změní. Samozřejmě je to také tím, že jsme například pracovně vytíženi a času moc nezbývá.

Jinak k původní otázce já tahokov kupuji v baumarktu. Mají tam pásy 1x0,5m

používám sítovinu z ferony velikost otvoru je 2 mm nekrmím maličkejma stadiama takže mě to stačí cena je cca 70 kč za metr čtvereční povrchovka je pozink , nerezovou jsem nesehnal a odrazovali mě cenou prý je vysoká tudíž je to neprodejné a tak to neberou.kraken

Díky všem za účast a ohlasy na toto téma.
Myslím,že to bylo téma celkem k dobru pro všechny kutily a tímto bych toto téma již uzavřel. :-D
Tak nám šem držím palce, aby nám toho krmení co nejméně unikalo z terárií a necvrkalo po bytě ::)
Takže všem teraristům hodně zdaru při realizaci svých teráriía chovu mazlíčků :))