Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pachnoda marginata marginata

dobrý den,
alias totalní lama, netušim jak rozpoznat samce od samice u vyse zmineneho druhu Pachnoda marginata marginata a na netu nemuzu nic najit. Tak mi prosim poradte, budu vdecnej. Diky

cus, vezmeš brouka dvěma prsty ze stran. Zvedneš ho. Otočíš podvozkem směrem ke svým očím. Koukáš na něho. A teď to přijde.......samec má středem těla jakousi rýhu(od středu hrudi směrem ke konci zadečku) a samice má bříško pěkně kulatý bez rýhy ;-)