Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samička nebo sameček?

Ahoj všichni,
chtěla bych koupit samičku leguána zeleného, ale podle fotky to moc dobře nepoznám. Jejich majitel to také neví. Myslím, že se jedná o samičky, ale nejsem si tím jistá. Můžete mi prosím poradit jestli jsou to samičky nebo samci? [http://img71.imageshack.us/img71/7711/img1963na4.jp g]A další fotka [http://img237.imageshack.us/img237/3100/beznzvu1kop iezv6.jpg]

Velice se mi nelíbí, že autorka tohoto vlákna sem vložila moje fotografie bez mého svolení!!! ]:(]:(

Informace pro ostatní: jelikož se stěhujeme, tak to je důvod, proč leguány dáváme pryč a proto jsou v provizorním teráriu!!!
Proto nechápu, jak někdo může soudit podle fotky jejich podmínky. Dřív byli v teráriu 2mx1mx1,5m kde byl bazének, dostatek větví na šplhání, topný kámen a velká zářivka.
Nyní jsou umístěni u příbuzných, kde jejich obydlí má ještě o něco vetší rozměry. V provizorním terárku byli necelých 14dní!!!

A kdyby nebylo příbuzných, tak bych ještě čekala, jelikož lidé, kteří se mi ozvali na inzerát, tak je zajímalo jen to, jaká by byla sleva a nebo jak jsou hodní. Ani slůvkem se nidko nezeptal v jakých byli podmínkách. To pro mě nejsou chovatelé!!!

Abych se také vyjadril jako ten kupujici takze jsem se chtel jen pouze poradit s vice lidmi, zda je to samecek nebo samicka. Vubec me nenapadlo, ze to muze nejake madam vadit. Jestli ano, omlouvam se ji tim ale rozhodne zde nepadlo ani slovo o slevě jen o tom, ze je vedro a mame maleho kojence, tudiz s nim nemuzeme cestovat autem 250 km a tak jsem poprosil, jestli nemuze pani pockat než se trochu ochladi. Paní souhlasila a rikala, ze leguanum vubec nerozumi, že je ted jen prodava, ze je pritel od něěoho donesl a prostredi jsem koukal je hrozne, asi je to nejake terarko po morcatech. U me by meli terarium velke az ke stropu a s otvorem ven, kam lezou pokazde kdyz sviti slunícko zda ma nekdo zajem, pošlu foto. Je to bezva napad a leguanum se moc zamlouva. Takže paní chovejte nadale hady a mejte se krasne :-)